استايل

HOW TO| MEAL PREP| EASY MEALS



This details how to make 1 full week of meals for 2 adults. On average people spend $100 purchasing breakfast and lunch throughout the week! The produce used in the video cost less than $30! Meal prepping is a game changer!

FULL FACE TUTORIAL: https://youtu.be/I0nOloJ0jBA

BROW TUTORIAL: https://youtu.be/4Qux7sK5Wzg

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/__april.f.c_/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/MAKEyouPRETTYAprilC/

SNAPCHAT: @cocopuffaf

source

الوسوم

مقالات ذات صلة

زر الذهاب إلى الأعلى
إغلاق